چند ایده طراحی بروشور در سال 2022

ایده طراحی بروشور در سال2022

بروشور یک کتابچه چند صفحه ای است که به وسیله ی آن کسب و کار یا خدمات شما معرفی می شود. بهترین نوع استفاده از بروشور، معرفی محصول است. برای مثال زمانی که یک یخچال فریزر و یا یک تلویزیون خریداری می کنید برای آشنایی با کارکرد آن باید به بروشور یا کتابچه راهنمای محصول مراجعه کنید تا بتوانید با کارکرد یخچال یا تلویزیون آشنا شوید.

اگر در طراحی بروشور تازه کار هستید یا به کمی ایده نیاز دارید، دیگر به دنبال آن نباشید. چه به دنبال نکات کلاسیک باشید و چه ظاهری مدرن، ما بهترین ایده ها را در اینجا ارائه داده ایم.

 از بافت ها و افکت ها در طراحی بروشور استفاده کنید

از حروف براق در یک منطقه خاص در طراحی بروشور استفاده کنید : ساده یا کمی فانتزی تر، طراحی شما با روکش طلایی فویل طلا یا روکش براق فویل نقره خیره کننده می شود. خوبی این ایده این است که می توانید آن را به هر قسمت از طراحی خود مانند متن، آرم و اشکال و…اضافه کنید تا بیشترین تأثیر را داشته باشید (حتی اگر طرح های شما ظریف باشند).

چاپ بروشور آنلاین

استفاده از یک روکش براق یا مات ویژه در بروشور:  این ایده، یک گزینه لوکس برای کارت های ویزیت، دعوت نامه ها، برچسب ها، بروشورهای فروش و سایر موارد چاپی است. این روکش، یک پوشش شفاف و براق برای بخش های خاصی از آثار هنری برای ایجاد کنتراست چشم نواز است . این ویژگی طراحی خاص باعث ایجاد یک اثر ماندگار می شود. علاوه بر ایجاد جلوه زیبا، این روکش ها به خوبی از کار چاپ شده در برابر عوامل مختلف مانند رطوبت،گرد و غبار، پاره شدن و… محافظت می کند.

از جمله این روکش ها می توان به سلفون مات و براق، لمینت مات و براق، ورنی و پوشش‌های UV اشاره کرد.
از الگوهای تاشو مختلف و هیجان انگیز برای جذب خواننده استفاده کنید : پس از تعیین محتوای بروشور، مهم ترین عامل، انتخاب شکل مناسب برای بروشور است. انوع روش های تا زدن بروشور وجود دارد که با توجه به خدمات و محتوا باید مدل مناسب را انتخاب کنیم.

بروشورهای دو لت و سه لت بیشترین کاربرد و محبوبیت را دارند. بروشورهای دو لت بیشتر برای ارائه مطالب به صورت ساده یا حتی دارای متون و تصاویر زیاد باشند مناسب هستند. بروشورهای سه لت نیز بیشتر برای معرفی خدمات و محصولات به کار می روند.

از بافت ها و انواع مختلف کاغذ در طراحی بروشور استفاده کنید : بافت ها و انواع مختلف کاغذ می توانند به تنظیم لحن مناسب برای بروشور شما کمک کنند. کاغذ فقط از چوب ساخته نمی شود. در حال حاضر، کاغذهای چاپ از پلاستیک، پارچه و حتی الیاف مصنوعی ساخته می شوند که همگی اهداف تخصصی دارند. فقط به این فکر نکنید که می خواهید بروشور شما چگونه باشد، بلکه به این فکر کنید که محصول نهایی چه حسی خواهد داشت. برای استفاده حداکثری از هر چیزی که چاپ می کنید، یکی از جنبه های مهمی که باید در نظر بگیرید تکنیک چاپ است. اگر یک تکنیک چاپ چشمگیر بر روی کاغذ مجلل استفاده شود، نتیجه آن می تواند عالی باشد.  از انواع کاغذها برای پروژه های مختلف استفاده می شود و می تواند تأثیر زیادی بر تناسب یا عدم تناسب آن با لحن برند شما داشته باشد.

چاپ بروشور سه لت در صنعت چاپ از انواع مختلف کاغذ استفاده می شود که هرکدام دارای خصوصیاتی هستند که باید با آگاهی از آنها و همچنین متناسب با پروژه موردنظر، کاغذ مناسب برای چاپ انتخاب شود. در چاپ بروشورها بیشتز از کاغذ گلاسه با ضخامت کم استفاده می شود. کاغذ گلاسه دارای سطح صاف و صیقلی است و کیفیت چاپ بالا و جلوه و زیبایی رنگ روی آن باعث شده برای کارهای تبلیغاتی بیشتر از این نوع کاغذ استفاده شود.

از تصاویر ساده و تایپوگرافی شیک در طراحی بروشور استفاده کنید

تایپوگرافی یعنی هنر چیدمان متن، هنر پردازش متن، انتخاب و طرح ریزی تایپ برای چاپ که علاوه بر جذابیت و زیبایی متون و جذب مخاطبان به انتقال بهتر پیام متن کمک می کند. این هنر کاربرد فراوانی در طراحی های گرافیکی، طراحی لوگو، پوسترو…دارد. بنابراین در طراحی باید به این ویژگی توجه کافی شود تا توجه مخاطبان را جلب کرده و تأثیرگذار باشد.

 از فضای سفید در طراحی بهره ببرید

فضای سفید یا فضای منفی یکی از اصطلاحاتی است که در طراحی گرافیک به کار می رود و منظور آن بخش هایی از کار شماست که دست نخورده باقی می ماند . پس فضای سفید همیشه به رنگ سفید نیست، به همین خاطر بیشتر اوقات آن را با نام فضای منفی بیان می کنند.

یکی از قوانین طراحی گرافیک، حفظ تعادل بصری است به گونه ای که طراحی قابل خواندن باشد و فاقد المان پرت کننده حواس باشد. درک پیغام شما برای مخاطب از بین پراکندگی متون و المان گرافیکی، سخت است. از فضای سفید می توان برای کمک به خوانایی طراحی، به گونه ای استفاده کرد که بیننده به سمت نقطه مشخصی از طرح هدایت شود. یا به نتیجه گیری مشخصی برسد. خیلی از کسب و کارها از این ویژگی برای تحریک احساسات مشتری و هدایت به سمت خرید محصولی خاص استفاده می کنند.

چقیمت چاپ بروشور ترکیب تصاویر خارق العاده با تایپوگرافی ساده برای ایجاد ظرافت با چند افکت زیبا

استفاده از تصویر و گرافیک در کنار تایپوگرافی می تواند طراحی را تأثیرگذار کند. گاهی اوقات یک طراحی بروشور ساده، علاوه بر تأثیر گذاری بیشتر، کار را از حالت کسل کننده بیرون می آورد و مفهوم را به خوبی منتقل می کند.

با استفاده از تایپوگرافی بزرگ، حروف را به عنصر اصلی طراحی تبدیل کنید

در طراحی لوگو و برند (نام تجاری) شرکت ها از این روش بسیار استفاده می شود و حروف به عنصر اصلی طراحی تبدیل می شوند و طراح با تغییر فونت، سایز و … بهترین فونت و طرح را برای برند یک شرکت پیدا می کند.

از نمونه کارها در طراحی بروشور بهره ببرید

در طراحی بروشور اگر ایده و طرحی در ذهن ندارید می توانید از کارهای انجام شده توسط طراحان حرفه ای ایده بگیرید و در طراحی خود به کار ببرید.

 اینفوگرافیک ها در طراحی بروشور جای دهید

اینفوگرافیک ، ترکیب گرافیک و اطلاعات است و هدف آن انتقال سریع و آسان اطلاعات و مفاهیم با استفاده از تصاویرو المان های گرافیکی می باشد. المان‌های گرافیکی عبارتند از آیکون‌ها، تصاویر، نمودارها و جداول و…

اینفوگرافیک در زمینه های مختلفی مانند آموزش، برندینگ، بازاریابی محتوا، ارائه سمینار، ابزارهای رهگیری، گزارش‌‌های سازمانی، ارائه مقالات در وب‌سایت‌ها، فرهنگ‌سازی در محیط‌های عمومی، تبلیغات، رزومه افراد، پوستر، بروشور، رسانه های تصویری و مکتوب و… کاربرد دارد. در طراحی بروشورها نیز می توان از اینفوگرافیک برای ارائه اطلاعات پیچیده به شکل راحت و جذاب استفاده کرد.

از طراحی مینیمال برای چاپ بروشور استفاده کنید

طراحی مینیمال از سبک های محبوب بسیاری از طراحان است. در این سبک، برای انتقال پیام یک برند از کمترین مقدار عناصر طراحی استفاده می شود زیرا هدف آن ایجاد یک طرح ساده است که برای مخاطب به راحتی قابل درک باشد. این سبک ها کلاسیک و مدرن هستند وهیچ گاه از مد نمی افتند.

در برخی بروشورهای طراحی شده به سبک مینیمال، طراحان تنها از یک رنگ در پس زمینه و یک شکل کوچک به منظور انتقال پیام استفاده کرده اند که در عین سادگی مفاهیم را به راحتی به مخاطب منتقل می کنند.

نتیجه گیری

برای طراحی و چاپ بروشور به تخصص و تجربه کافی در این زمینه نیاز است. مجتمع چاپ هدف، با تجربه و امکانات و تخصص های مورد نیاز ، می تواند طراحی و چاپ بروشورهای حرفه ای و باکیفیت را برای مشتریان خود انجام دهد. از دیگر خدمات این مجموعه ، چاپ بروشور آنلاین و چاپ بروشور فوری است. شما می توانید در صورت تمایل به انجام طراحی وچاپ بروشورهای خود توسط ما و جهت کسب مشاوره، از طریق را ه­های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.

سوالات متداول :


1- چگونه می توانیم چاپ بروشور آنلاین و چاپ بروشور فوری داشته باشیم؟

چاپ بروشور آنلاین و چاپ بروشور فوری از خدمات مجتمع چاپ هدف می باشد که از طریق تماس با ما، میتوانید به صورت تلفنی و آنلاین ارتباط برقرار کنید و سفارشات خود را ثبت کنید و درکمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

2- قیمت چاپ بروشور سه لت چگونه تعیین می شود؟

قیمت چاپ بروشور3 لت ،با توجه به گرماژ کاغذ مصرفی، پوشش سلفون مات و براق و یووی موضعی ، انتخاب جنس و اندازه کاغذ، تیراژ و خدمات پس از چاپ ، متغیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

3- چه نوع کاغذی برای چاپ بروشور جذاب مناسب است؟

کاغذها انواع مختلفی دارند که در زمینه چاپ بروشور و محصولات دیگر از آنها استفاده می شود و شما باید با آگاهی از انواع کاغذها و متناسب با پروژه خودتان و سلیقه شخصی، نوع کاغذ را برای جاپ انتخاب کنید. کاغذ های گلاسه از معروف ترین و پرکاربردترین کاغذهاست که به دلیل مرغوبیت آن ها در چاپ و زنده بودن رنگ ها و کیفیت بالای چاپ در آن ها در چاپ بروشور و کاتالوگ استفاده می شوند.

4- نحوه ثبت سفارش ،چاپ بروشور تهران چگونه است؟

چنانچه می خواهید سفارش چاپ بروشور سه لت، چاپ بروشور 4 لت، را داشته باشید می توانید از طریق لینک زیر وارد سایت چاپ هدف شوید و سفارش چاپ بروشور خود را ثبت کنید، هم چنین جهت اطلاع از قیمت چاپ بروشور می توانید با شماره های درج شده در سایت چاپ و لیتوگرافی هدف تماس بگیرید تا از قیمت های استثنایی این مجموعه استفاده کنید.

جهت ثبت سفارش اینجا کلیک کنید.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.